Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Výkon bezpečnosti 

Webinár

Trhliny a medzery v zabezpečení koncových bodov

Júl 2022 záznam
CyberArk
Záznam z podujatia

 Panelová diskusia s odborníkmi aj so zákazníkom CyberArk

Analytici spoločnosti Gartner predpokladajú, že už v tomto roku budú výdavky na platformy pre zabezpečenie ochrany koncových bodov (Endpoint Protection Platforms) na prvom mieste v segmente softvéru pre informačnú bezpečnosť.

Výdavky na EDR platformy by mali dosiahnuť 15,9 miliárd amerických dolárov a zároveň zvýšiť svoj náskok v rebríčku. V roku 2026 by tieto výdavky mali dosahovať až 29,2 miliárd dolárov. Znamená to, že ak budú rásť výdavky na EDR riešenia, bude menej úspešných útokov na koncové body? Doteraz sa táto nepriama úmera nepotvrdila.

Problém vidia bezpečnostní odborníci v tom, že absentujú fundamentálne kontroly, naďalej existujú nedostatky v zabezpečení koncových bodov. Znamená to, že ak nespravujete oprávnenia v koncových bodoch, nechávate otvorené dvere útočníkom.

Sledujte panelovú diskusiu odborníkov a zapojte sa do debaty o týchto témach:

  • Ako súčasná geopolitická klíma odhaľuje nedostatky v prístupových právach a čo to znamená pre bezpečnostné tímy prvej línie
  • Aké sú obmedzenia bežne používaného softvéru na zabezpečenie koncových bodov
  • Ako môže v stratégii hĺbkovej ochrany pomôcť odstránenie práv miestnych správcov a presadzovanie princípu minimálnych oprávnení na každom koncovom bode
  • Tipy na implementáciu a presadzovanie minimálnych oprávnení v koncových bodov od súčasného zákazníka CyberArk
  • Ďalšie výhody správy oprávnení v koncových bodov okrem vyššej bezpečnosti