Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Výkon bezpečnosti 

Webinár

Priamo k veci: Zabezpečte si koncové body a získajte náskok pred ransomvérom

Registrácia na vyžiadanie
CyberArk
Záznam z podujatia

Pre kybernetických zločincov sú vaše koncové body len začiatkom.

V troch 20-minútových on-demand virtuálnych dieloch ideme priamo k veci a hovoríme o zabezpečení koncových bodov, ktoré umožňuje víťaziť proti stále sa vyvíjajúcim ransomvérom.

Dozviete sa tu, ako útočníci používajú koncové body ako svoj štartovací priestor na krádež hesiel, čím získavajú vyššie oprávnenia a môžu sa pohybovať po sieti a vyhľadávať cenné informácie. Ak porozumiete, prečo je ochrana koncových bodov pri súčasných útokoch dôležitá, dozviete sa, ako nasadiť Endpoint Privilege Management (EPM).

Posilňovanie bezpečnosti koncových bodov v troch dieloch

 1.       Základné zabezpečenie koncového bodu

Zabezpečenie koncových bodov správne nastavenými privilégiami znižuje riziko útoku, aj potenciálne škody pre organizáciu. Tu sa dozviete, ako presadzovať flexibilné politiky minimálnych privilégií pre podnikových aj administratívnych používateľov, ako kontrolovať, ktoré aplikácie môžu bežať a ako zabezpečiť odhalenie a odrazenie útoku na oprávnenia, ktoré sú často prvým cieľom.

 2.       Kde začať

Najprv musíte redukovať maximum rizika a zároveň garantovať spokojnosť, produktivitu a bezpečnosť koncových používateľov. Spoločne preskúmame najdôležitejšie politiky a krok za krokom aj vývoj a aktivovanie. Získate tak hneď plán na odvrátenie najvážnejšieho rizika.

3.       Ochrana do hĺbky

Stratégia hĺbkovej ochrany koncových bodov proti ransomvéru vyžaduje úzku spoluprácu kontroly identity a technológií zabezpečenia koncových bodov. Takže s produktmi CyberArk Endpoint Privilege Manager a Endpoint Detection and Response môžete byť o krok pred ransomvérovými útočníkmi.

Kto by sa mal zúčastniť?
Tí, ktorí zodpovedajú za vývoj, implementáciu a monitorovanie podnikových programov kybernetickej bezpečnosti a riadenia rizík IT.

Rečníci
Matt Balderstone, Global Solution Strategy Architect, Endpoint
Matt Tarr - Solutions Architect