Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Výkon bezpečnosti 

Webinár

Lepšia správa firemných hesiel

Registrácia na vyžiadanie
CyberArk
Záznam z podujatia

Používatelia sú nepoučiteľní. Pri ochrane osobných účtov zadávajú a dlhodobo používajú slabé a ľahko uhádnuteľné heslá aj napriek riziku, ktoré tým vzniká. Štvrtina z nich ešte stále používa heslá ako Heslo, Qwerty alebo 1234561 a až dve tretiny používajú rovnaké heslo na viacerých účtoch [1].

Tento zlozvyk sa žiaľ prenáša aj na pracovisko. Nie je ľahké vytvárať a pamätať si desiatky rôznych hesiel, ktoré musia spĺňať rôzne požiadavky. Ľudí to vyčerpáva, zabúdajú a zaberá im veľa času, keď sa každý deň prihlasujú do viacerých podnikových aplikácií. Snažia sa preto obchádzať bezpečnostné opatrenia a ignorujú odporúčané postupy.

Systémy na správu podnikových hesiel dokážu tieto riziká riešiť tým, že zjednodušujú spôsob, ako si zamestnanci vytvárajú a bezpečne ukladajú silné heslá a zároveň ich zdieľajú s kolegami.

Na webinári Lepšia správa firemných hesiel sa dozviete:

  • Ako obmedziť dopady rizikového správania koncových používateľov a získať väčšiu kontrolu nad heslami pracovníkov
  • Ako spravovať podnikové heslá s výhľadom do budúcnosti a prijímať rozhodnutia, ktoré podporia širšie iniciatívy na budovanie organizačnej identity a kontrolu prístupu
  • Ako zvýšiť komfort pre používateľov a odbremeniť zamestnancov od potreby pamätať si, vytvárať a obnovovať heslá
  • Ako splniť požiadavky súladu a auditu pomocou kontroly a správy hesiel
  • Ako nájsť najlepšie riešenie správy hesiel, ktoré spĺňa potreby rastúcich podnikov

Pripojte sa na webinár on-demand a zistite, ako CyberArk pomáha zabezpečiť prihlasovacie údaje k podnikovým aplikáciám, poskytuje používateľský komfort a zároveň spĺňa požiadavky auditu a súladu.

[1] 2021 Verizon DBIR Report