Trojnásobný líder

Spoločnosť Mitel za posledné dva roky získala výborný výsledok v hodnotiacich správach analytickej spoločnosti Gartner. Umiestnila sa trikrát ako líder v analýzach Magic Quadrant for Unified Communications, Magic Quadrant for UC for Midsize Enterprises a Magic Quadrant for Corporate Telephony.

screen-shot-2016-10-26-at-12-18-43

A ako jediná sa umiestnila súčasne v piatich analýzach kedy ešte k prvým trom líderským pozíciám pridáva umiestnenie “A Visionary” v analýze Magic Quadrant for Unified Communications as a Service, a tiež  pozíciu “A Challenger” v analýze Magic Quadrant for Contact Center Infrastructure

screen-shot-2016-10-26-at-12-18-56

Mitel ako globálny líder v oblasti real-time komunikačných aplikácií, cloudových riešení a tiež mobilnej komunikácie takto opäť dosiahol čelnú pozíciu aj v roku 2016. Na trhu podnikovej komunikácie, nielen analýzami Gartner Magic Quadrant pre unified communications, so zameraním na implementácie “on-premises”, si už tretí rok za sebou MITEL v tejto zostave lídrov ďalej upevnil svoju pozíciu.

ALISON Slovakia ako priamy reprezentant svetového výrobcu telekomunikačných systémov Mitel a lokálnymi skúsenosťami z množstva implementácií dokáže poskytnúť profesioanálne služby pre spoľahlivú podnikovú komunikáciu a špičkové technické riešenia.

screen-shot-2016-10-26-at-15-58-18