Privítajte Nový Mitel

Nový Mitel kombinuje to najlepšie zo spoločností Mitel, Aastra, Telepo a Oaisys. Vznikol s cieľom poskytovať riešenia, ktoré umožnia zákazníkom lepšie komunikovať, spolupracovať a dohadovať biznis kdekoľvek a prostredníctvom ľubovoľného zariadenia.

Nový Mitel chce byť prémiovou spoločnosťou a spoľahlivým a silným partnerom. Dennodenne sa stará o 60 miliónov zákazníkov po celom svete a zabezpečuje viac ako 2 miliardy pracovných spojení. Je expertom v segmente cloudovej komunikácie. Každý deň umožňuje viac ako 33 miliónov cloudových spojení. Pozíciu spoločnosti na trhu ocenili viacerí uznávaní analytici a Gartner považuje Mitel za lídra v segmente unifikovanej komunikácie v regióne EMEA.

Nový Mitel vznikol ako výsledok prieskumu „hlas zákazníkov,“ ktorého cieľom je prezentovať Mitel ako modernú spoločnosť, experta v oblasti cloudovej komunikácie a lídra podnikovej komunikácie. Súčasťou zmeny je nové logo a nová prezentácia spoločnosti. Všetky potrebné informácie o Novom Miteli nájdete na stránke http://www.mitel.com/

Predchádzajúce články zo sekcie:
Lavína inovácií a nových možností – “Naplánujte si investície, ktoré vám prinesú zisk.”
Riešenie Cloud Alison UC zvýši produktivitu zamestnancov a efektivitu podnikania
ALISON má teraz dvakrát lepšie riešenia

Mitel