JANUÁR / FEBRUÁR
2014
Zrada či hrdinstvo?
Záleží od uhla pohľadu.
Senzácia trvá podľa prieskumov tak tri dni. Táto akosi dlhšie a stala sa top témou roku 2013 viacerých médií. Monitorovaní a odpočúvaní boli predstavitelia vlád viacerých štátov aj za hranicami USA a s nimi milióny ďalších ľudí. Snowden pomenúva nahlas to, čo ľudia tušili – sledovanie dátovej komunikácie.
Čítaj viac
Je vaša firma pripravená na kybernetický útok?
Útoky zamerané na krádež intelektuálneho vlastníctva spoločností, prístup k internetovým bankovým účtom, tvorba a distribúcia vírusov. Kybernetický zločin sa vyskytuje čoraz častejšie a jeho pôvodcom môže byť aj váš zamestnanec.
Čítaj viac
Kliknutím sa to začína
a často aj končí
Bezpečnosť firemných dát je top témou posledných mesiacov. Potvrdila to aj séria našich vlaňajších workshopov. Pre veľký záujem sme „museli“ štyri razy zopakovať seminár zameraný na útoky cielené na firemné dáta. Prišlo na ne 79 účastníkov, čo svedčí o tom, že chcete vedieť, ako sa voči ním brániť.
Čítaj viac
Dve novinky v portfóliu Aastry
Spoločnosť Aastra rozšírila portfólio bezdrôtových terminálov o nové modely Aastra 340w a Aastra 342w. Obe novinky vychádzajú z produktovej rady 84-Series spoločnosti Spectralink a ponúkajú charakteristickú HD kvalitu hlasového prenosu bez prerušení a výpadkov.
Čítaj viac