Editoriál
 
Bol som v tomto roku niekoľkokrát na hokeji. A stále viac som presvedčený, že šport a biznis majú veľa spoločných pravidiel a zákonitostí. Od ľudí až po biznis plán. Pozorovanie hokejových zápasov mi dalo viac ako semester manažmentu.
 

Alvao chce dobíjať slovenský trh s pomocou ALISONu

Na slovenský trh prichádza česká spoločnosť Alvao. Nie náhodou sa jej hlavným partnerom stal ALISON Slovakia, s ktorým úspešne realizovali viaceré projekty pre rezort zahraničia.


Rezort zahraničia má svoje IT služby pod palcom

ALVAO Service Desk je systém pre moderné organizácie a IT oddelenia, ktoré chcú spoľahlivo riadiť všetky úlohy. Jedná sa o systém vyvíjaný podľa svetových procesných štandardov na riadenie poskytovania služieb (ITSM / ITIL).Bezpečnosť mobilných zariadení luxus alebo potreba?

Bezpečnosť týchto zariadení je témou dňa a je aktuálnou výzvou, čo potvrdzujú aj najnovšie prieskumy.


20. februára 2013 sa v Prahe uskutočnil už 21. ročník konferencie Security 2013, ktorej hlavným organizátorom bola spoločnosťou AEC. Viac ako 260 IT expertov a manažérov si vypočulo prednášky venované aktuálnym témam informačnej bezpečnosti. Tento rok sa aktívne konferencie zúčastnil za našu spoločnosť Ivan Masný, ktorý venoval svoju prednášku problematike budovania Security Operation Center na báze SIEM HP ArcSight.