Mám rád február
 
Fakturácia 2012 skončila, daňové šialenstvo sa ešte nezačalo a obyčajne býva nasnežené a je legálne chodiť cez víkend na hory. Najviac sa teším na osem dní, lebo vtedy lyžujem. Viete čo má lyžovanie spoločné s biznisom? Okrem toho, že samo osebe je lyžovanie dokonalý biznis, sú to tri kľúčové znaky.
 
 
 
Naučte sa hovoriť
so zákazníkmi cez Facebook
 
Nová verzia kontaktného centra Aastra Solidus eCare 8.1 umožňuje jednoduchú integráciu so sociálnymi sieťami.
 
 
 
Tradičné bezpečnostné
riešenia už nepomáhajú
 
 
 
Bude ťažšie
ako kedykoľvek doteraz
 
 
Zabezpečenie koncových zariadení, malých firemných systémov aj veľkých korporátnych sietí bude v roku 2013 zložitejšie ako kedykoľvek predtým. Predpovedá to špecialista na bezpečnosť informačných technológií, spoločnosť Trend Micro.
 
 
Mobilná komunikácia, Cloud Computing a spracovávanie veľkých objemov dát sú síce jedným z najnádejnejších trendov v informačných technológiách, ale prinášajú aj kopu problémov a komplikácií. Aj v tomto prípade však platí, že lepšie je problémom predchádzať ako ich riešiť.
 
 
 
Nebojte sa pustiť dáta von
 
Virtualizácia a Cloud Computing menia tvár dátových centier. Napriek tomu mnohé organizácie stále nemajú odvahu presunúť firemné dáta z fyzického prostredia do systémov kombinujúcich fyzické, virtuálne a cloudové úložiská. Čoho sa obávajú?