Od septembra do konca roka je krátky čas. Aj hospodárske výsledky už sú urobené za prvý polrok. Mám veľa dôvodov domnievať sa, že rok 2012 už má svoje kontúry: cena, cena a ešte raz cena.
 
nejako sme sa zacyklili
 
 
Na tradičnom mieste v Bratislave vám predstavíme novinky a inovácie širokého portfólia produktov spoločnosti Aastra, ktorá patrí k svetovým lídrom a inovátorom v oblasti podnikových multimediálnych komunikácií.
 
V októbri sa znova stretnú akademici z Clubu Penati
 
 
Spoločnosť Aastra predstavila novú verziu multimediálneho kontaktného centra pre firemných zákazníkov Solidus eCare 8.0.
 
Nový Solidus si rozumie s ekosystémom BluStar
 
V najnovšej verzii ponúka Solidus eCare v rámci jedného riešenia nástroje pre zjednotenú komunikáciu, vnútropodnikovú spoluprácu a kontaktné centrá. Obsahuje pokročilé multimediálne schopnosti založené na smerovaní hovorov, vstavanú funkciu Auto Attendant, nástroj Desktop Agent so zabudovaným telefónom, zaznamenávaním IP hovorov a plne integrovaným IVR. Jedinečná architektúra Solidus eCare umožňuje manažovať a analyzovať dáta zo všetkých častí systému.
 
Nebráňte zamestnancom používať vlastné zariadenia
 
 
Aastra BluStar klient, ktorý spoločnosť Aastra oficiálne uviedla na trh koncom marca tohto roka v Orlande na Floride, je dostupný už aj na našom trhu.
 
Nehovorte spolu ako technológie, ale ako ľudia
 
Vo svete komunikácií sme svedkami zaujímavej paradigmy. Komunikačné servery sa viac ako k hlasovým riešeniam dnes uberajú smerom, ktorý podporuje multimediálnu komunikáciu s bohatým obsahom a kolaboračné služby typu videokonferencií alebo zdieľania pracovnej plochy.
 
 
 
IP komunikačný systém Aastra 400 je nová platforma Unified Communications pre malé a stredné podniky. Organizáciám umožňuje zvoliť si ľubovoľnú kombináciu analógových, digitálnych, mobilných a IP pobočiek, prípadne kompletne prejsť na čisté IP riešenie založené na protokole SIP.
 
Aastra 400 >
 
 
Synonymum modernej podnikovej komunikácie