Od čias, kedy si prvý manažér odniesol šťastne domov prvý notebook, sa začala luxusná cesta do pekla. Keď pribudli smart telefóny a tablety, cesta sa zrýchlila. A keď začali mobilné zariadenia rozdávať aj manažérom strednej úrovne a obchodným zástupcom, už to nie je ani cesta, je to preplnená vysokorýchlostná diaľnica.
 
Stále robíme viac
 
Ako je na tom vaša organizácia? Máte prehľad o tom, s akými mobilnými prístrojmi sa vaši zamestnanci pripájajú do firemnej siete? Aké používajú operačné systémy? Kontrolujete nastavenie bezpečnostných prvkov v mobilných prístrojoch, ktoré používajú aj na prácu? Chránite svoje dáta pred únikom a zneužitím? Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali záporne, zbystrite pozornosť.
 
Je tu pre vás
Univerzálny strážca
 
 
Spoločnosti ALISON Slovakia a Kapsch v spolupráci so značkou Aastra predstavili novinky.
 
Premiéra Aastra 400 na doskách národného divadla v Bratislave.
 
Mac(k)y sú ohrozené
Majitelia počítačov s operačným systémom Mac OS X čelia zatiaľ najväčšej vírusovej hrozbe, s akou sa mohli doteraz stretnúť.
V botnete vytvorenom škodlivým kódom Flashback, resp. Flashfake sa nachádza vyše 670 000 infikovaných Macov.
Máme na to riešenie
 
 
ALISON e-katalóg
 
Uľahčujeme našim zákazníkom dostupnosť vybraných komunikačných zariadení a zriadili sme internetový produktový katalóg. Môžete si v ňom vytvoriť prehľad o aktuálnom sortimente IP, bezdrôtových a video termináloch, analógových a digitálnych telefónoch, príslušenstve a telekomunikačných softvérových aplikáciách. Ale nielen to