Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia
 
Andrej Žucha, generálny riaditeľ  
Vymyslel som na úvod roka tri múdre témy, napísal dva texty, vyhodil ich a kapituloval som. Chcel som byť prekvapivý, ale nedá sa tomu vyhnúť: kauza Gorila. Zmenila Slovensko už navždy. Do dejín slovenského biznisu sa navždy prepadnú niektoré mená a iní vyjdú ešte silnejší. V tejto chvíli osobnosti a značky ukážu svoju schopnosť prežitia. Už to nie je ako z luxusných tréningov a učebníc o krízovej komunikácii. Ide reálne o prestíž a o budúcnosť.
 
Celá spoločnosť bude hľadať mieru pravdy a profesionáli budú hľadať oblasti zlyhania a silné stránky, aby sa poučili. Boli ste už niekedy aj vy v krízovom tíme? Jedným z kľúčových pojmov je bezpečnosť. Chrániť údaje neznamená utajovať. Bezpečnosť je ochrana pred dezinterpretáciou. celý článok >
 
Andrej Žucha, generálny riaditeľ
 
Spoločnosť Aastra získala cenu Hewlett-Packard AllianceONE Partner of the Year za rok 2011. Ocenenie, ktoré jej bolo udelené ako najlepšiemu technologickému partnerovi v kategórii sietí, vyzdvihuje hodnotu aplikácií Aastra pre IP telefóniu a Unified Communications (UC) plne integrovateľných so sieťovou infraštruktúrou HP. Integrácia technológií Aastra do sietí HP umožňuje podnikom využívať bezpečné a spoľahlivé VoIP a UC Aastra produkty založené na otvorených štandardoch.
 
Úradníci a predstavitelia NATO pracujúci s citlivými údajmi môžu pre šifrovanie hlasu a ochranu telefonických hovorov pred odpočúvaním používať systém Sectra Panthon od spoločnosti Sectra.
 
Jeho využívanie je pre komunikáciu so stupňom utajenia Restricted (Vyhradené) Rovnaký systém tento rok schválila aj Holandská národná agentúra pre komunikačnú bezpečnosť.
celý článok >
NATO zverilo šifrovanie telefonátov
do rúk spoločnosti Sectra
Stiahnuť brožúru >>
 
●  RIEŠENIA
●  PRODUKTY
●  REFERENCIE
●  O ALISON SLOVAKIA
www.alison-group.sk
www.alison-akademia.sk
www.mobilny-policajt.sk