Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia
 
 
 
Mali sme poučný rok. Definitívne nás presvedčil, že v biznise už nebude miesto pre podpriemerných hráčov. Že nestačí pekne rozprávať a mať dobrých kamarátov. Prišla aj vám do cesty nejaká užitočná skúsenosť, alebo sa nechávate vláčiť udalosťami? Mám aj príhodu a spôsob ako môžete porovnávať biznis a šport

Andrej Žucha, generálny riaditeľ
 
 
 
Máme päť rokov
 
Milí priatelia, presne pred piatimi rokmi v novembri sa v obchodnom registri objavil nový zápis s menom ALISON Slovakia. Päť rokov môže byť pre niekoho dlhý, pre iného krátky čas. Neviem, či pre našu firmu bolo uplynulých päť rokov dlhou či krátkou dobou, rozhodne však išlo o veľmi plodné obdobie.
 
 
Sme zlatým partnerom
Hewlett-Packard
 
ALISON Slovakia získal štatút Gold HP Specialist v oblasti Registered Networking pre rok 2012. Certifikát potvrdzuje našu odbornú pripravenosť na implementáciu podnikových sieťových riešení postavených na produktoch HP Networking.
 
Antivírusové riešenie od Fortinet dosiahlo vyše 90-percentnú úspešnosť a zanechalo za sebou také produkty ako ESET NOD32 alebo Kaspersky Internet Security.
 
Fortinet má najúčinnejší antivírus
 
Potvrdil to prestížny test VB100 RAP Teste, ktorý pravidelne vykonáva organizácia Virus Bulletin. Práve produkty Fortinet používa vo svojich riešeniach aj naša spoločnosť.
 
 
 
Hewlett-Packard sa po akvizícii spoločnosti 3Com stal najvážnejším konkurentom Cisco v technológiách pre podnikové siete.
 
Ostatná analýza spoločnosti Gartner zaradila Hewlett-Packard medzi lídrov v rámci magického kvadrantu v oblasti podnikových sietí. Táto multikanálová schéma odzrkadľuje aktuálnu situáciu na trhu a prognózy ďalšieho vývoja. Líderská pozícia znamená, že firma má vysoký prienik na trhu a strategickú víziu pre ďalší rast.
 
Magický kvadrant sa rozšíril
 
●  RIEŠENIA
●  PRODUKTY
●  REFERENCIE
●  O ALISON SLOVAKIA
www.alison-group.sk
www.alison-akademia.sk
www.mobilny-policajt.sk