Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia
 
 
 
Na jeseň máme na Slovensku niekoľko kľúčových udalostí. V IT brandži sa hodnotí firma roka, osobnosť aj projekt. Výročné ocenenie pridelí finančnému sektoru aj popredná redakcia. Potom prídu svätomartinské ochutnávky vína a vínna cesta. Keď sa skončí november, bude sa vedieť na celý nasledujúci rok, kto je v tejto krajine úspešný. Naozaj?

Andrej Žucha, generálny riaditeľ
 
 
 
 
Synonymum modernej podnikovej komunikácie
 
IP komunikačný systém Aastra 400 je nová platforma Unified Communications pre malé a stredné podniky.
 
Organizáciám umožňuje zvoliť si ľubovoľnú kombináciu analógových, digitálnych, mobilných a IP pobočiek, prípadne kompletne prejsť na čisté IP riešenie založené na protokole SIP. Obsahuje kompletné portfólio zariadení a aplikácií pre podnikovú komunikáciu, čiže komunikačné servery, terminály i softvérové riešenia. Okrem telefónie v sebe integruje aj e-mail, chat, video hovory, informácie o prítomnosti a ďalšie služby.
 
   
Komunikačné servery Aastra 400
 
Séria Aastra 400 pozostáva z troch komunikačných serverov: Aastra 415, Aastra 430 a Aastra 470. IP servery poskytujú všetky telefónne a komunikačné služby.
 
Prechod z IP na tradičnú, analógovú alebo digitálnu telefóniu je zabezpečený cez plne integrované Media Gateway. Široké spektrum rozhraní umožňuje použitie tradičných analógových a digitálnych terminálov, ako aj pripojenie k verejnej sieti cez analógový, alebo ISDN trunk.
 
Všetky tri komunikačné servery sú vybavené rovnakým systémovým softvérom a ponúkajú nasledovné funkcie.
 
 
 
  Tretí ročník najväčšej českej konferencie o riadení informačných technológií mal tento rok premiéru aj na Slovensku, a naša spoločnosť bola ako hlavný partner pri tom. Podujatie s názvom Pokročilé metódy riadenia podnikového IT sa uskutočnilo v Bratislave 20. októbra. Prezentácie sa týkali metodík, spôsobov a nástrojov zameraných na riadenie IT.    
 
●  RIEŠENIA
●  PRODUKTY
●  REFERENCIE
●  O ALISON SLOVAKIA
www.alison-group.sk
www.alison-akademia.sk
www.mobilny-policajt.sk