Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia
 
 
Tohto roku sa leto odkladá. Ak je horúco, neznamená to, že budeme oddychovať. Ani kalendár nám nepomôže. Budeme síce sedieť na terasách, možno aj na nábreží, ale budeme diskutovať o práci. Rozhovory v tieni aj na slnku budú emotívne, ale predovšetkým o budúcnosti slovenského IKT biznisu.

Andrej Žucha, generálny riaditeľ
 
 
Sme partnermi spoločnosti Trend Micro  
 
Firma Trend Micro je globálnym lídrom v oblasti zabezpečenia internetového obsahu a správy digitálnych hrozieb. Vlastné riešenia predáva výlučne prostredníctvom svojho partnerského programu, ktorý má tri úrovne - Affinity, Affinity Plus Partner a Affinity One. Vďaka tomu, že sme získali prvú z nich, môžeme slovenským zákazníkom ponúknuť špičkové produkty tejto spoločnosti.
 
Naši zamestnanci získali certifikát CRISC
 
Medzinárodná profesionálna organizácia ISACA potvrdila vysokú odbornú úroveň našich zamestnancov v oblasti bezpečnosti informačných systémov a udelila im certifikát CRISC. Ten je určený pre IT profesionálov, ktorí majú znalosti a skúsenosti s riadením rizík v informačných systémoch »
 
 
Ocenenie pre najlepšie telefóny Aastra
 
Spoločnosť Aastra za svoje IP telefóny 6725ip a 6721ip optimalizované pre systém Microsoft Lync získala na jarnom kole medzinárodnej konferencie ITEXPO West v Miami Beach cenu Best of Show »
 
 
Sieť pod jedným okom >>

Spoločnosť CA Technologies akvizíciou firmy Torokina Networks posilnila svoje portfólio dohľadových systémov. Umožní jej to rozšíriť doterajšie nástroje CA Spectrum Infrastructure Manager a CA eHealth Performance Manager o možnosť riadenia non-IP zariadení a technológií, predovšetkým zariadení na prenos hlasu. Riadenie heterogénnych a konvergentných sietí býva pre prevádzkovateľov služieb nad týmito sieťami najväčším problémom.
 
 
Podpora mobility a lacnejší roaming

Mobilné telefóny sa stali súčasťou našej každodennej komunikácie v súkromí aj v práci. Pre firmy je dnes životne dôležité, aby vzhľadom k stále častejšej práci na cestách či na diaľku dokázali integrovať mobilitu do svojho komunikačného prostredia, a tým zlepšili produktivitu, dostupnosť a schopnosť rýchlej reakcie. Platí to najmä pre tzv. pracovníkov "v prvej línii" - teda pre tých, ktorí často cestujú do zahraničia, pre zamestnancov vyžadujúcich mobilitu v teréne, pre pracovníkov z domova či pre pracovníkov kritických služieb.
 
 
●  RIEŠENIA
●  PRODUKTY
●  REFERENCIE
●  O ALISON SLOVAKIA
www.alison-group.sk
www.alison-akademia.sk
www.mobilny-policajt.sk