Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia
 
Sú desiatky tém, o čom napísať májový editoriál. A ešte aj keď vynecháme prírodu, majálesy, otvorenie jachtárskej sezóny a uznesenie vlády na tému OPIS, zostáva nám aktuálna slovenská téma.
Hokej.
Svetové majstrovstvá sa stali prehliadkou slovenských schopností..

Andrej Žucha, generálny riaditeľ
 
E+R+P
 
Šiesty ročník medzinárodného veľtrhu policajnej, zabezpečovacej, hasičskej a záchranárskej techniky E+R+P sa koná 18. až 20. mája na výstavisku Incheba Expo v Bratislave. V stánku č. 108 v hale B1 vám predstavíme centrálny mozog pre hasičov.
 
 
Využite svoju digitálnu dividendu
 
Na Slovensku sa postupne vypína analógové terestriálne televízne vysielanie a nahrádza sa digitálnym systémom, ktorý je modernejší a prináša verejnosti celý rad výhod. V tejto súvislosti sa často spomína tzv. digitálna dividenda. Málokto však vie, čo sa pod týmto pojmom skrýva. Digitálna dividenda je ušetrený frekvenčný priestor, ktorý doteraz obsadzovali analógové vysielače, ktoré šírili televízny signál na pridelených frekvenciách. Vďaka digitalizácii a vhodnejšej modulácii sa ho podarilo "stlačiť" do užších frekvenčných kanálov. Práve týmto frekvenčným kanálom, ktoré sa uvoľnili, sa hovorí digitálna dividenda.
 
 
Strieborné partnerstvo
 
Naše partnerstvo so spoločnosťou Microsoft sme potvrdili Silver certifikátom pre oblasti Unified Communications, Identity and Security, Server Platform, Mobility a Desktop.
 
 
Astra nám pozlátila aj rok 2011  
 
Naša úzka spolupráca so spoločnosťou Aastra pokračuje. Získali sme osvedčenie Gold Certified Partner aj pre rok 2011. Vďaka tomu máme poverenie reprezentovať výrobky a riešenia tohto výrobcu súčasným aj potencionálnym zákazníkom.
 
Obhájili sme bibliu kvality
 
Zo svojich nárokov na kvalitu poskytovaných služieb sme nepoľavili, o čom svedčí aj to, že sme koncom marca úspešne prešli recertifikáciou systému manažérstva kvality podľa medzinárodnej normy ISO 9001:2008.
 
 
●  RIEŠENIA
●  PRODUKTY
●  REFERENCIE
●  O ALISON SLOVAKIA
www.alison-group.sk
www.alison-akademia.sk
www.mobilny-policajt.sk