Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia
 
Diaľnice sa dajú ohmatať. Informačné technológie tiež, keď nesiete server po schodoch, alebo zapájate káble. Vysvetliť benefity používateľom diaľnic a moderných technológií je už ťažšie. Zdôvodniť prioritu investícii je syzifovská práca. Ale mám návrh.
Andrej Žucha, generálny riaditeľ
 
Používatelia internetu priznávajú finančné straty
 
Takmer tretina používateľov internetu v Európskej únii čelila za posledný rok počítačovým nákazám. Tri percentá zároveň priznávajú, že v dôsledku phishingových či pharmingových útokov, resp. zneužitia ich platobnej karty na internete utrpeli finančnú stratu. Vyplýva to z údajov európskeho štatistického úradu Eurostat.
 
Zvyšujeme ochranu a efektivitu vášho verejného webu
 
Pred pár dňami tlačové agentúry informovali, že cieľom kyberútoku sa stal internetový portál Európskej komisie (EK). Podobné útoky nie sú ojedinelé, ale tento bol oproti iným dosť rozsiahly a na niekoľko hodín narušil činnosť Európskej komisie. Ako zabezpečiť svoj web a vyhnúť sa podobným útokom ?.
 
Ako ochrániť dátové oblaky »
 
Uvažujete o presune aplikácií a služieb na internet a trápi vás otázka bezpečnosti? Máme pre vás riešenie. Počítajte s nami. Spoločnosť Fortinet má ako jediný výrobca bezpečnostných zariadení na svete certifikácie až pre deväť kategórií ICSA. Okrem toho disponuje certifikáciami administratívy USA a organizácií Virus Bulletin, NSS Labs a ISO 9001. Od založenia v roku 2000 spoločnosť získala viac ako sto rôznych produktových ocenení.
 
 
 
Musia byť informačné technológie čiernou dierou?
 
Pre mnoho firiem sú informačné technológie čiernou dierou, kde miznú peniaze. Netušia, aký je ich reálny prínos. Kým podnikové informačné systémy prešli radikálnou modernizáciou, vnútorné fungovanie oddelení IT zostáva v tieni biznis procesov. Ako sa z toho dostať von?
 
●  RIEŠENIA
●  PRODUKTY
●  REFERENCIE
●  O ALISON SLOVAKIA
www.alison-group.sk
www.alison-akademia.sk
www.mobilny-policajt.sk