Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia

IKT sektor borí mýty
 
"Firmy zo sektora infokomunikačných technológií odviedli v roku 2009 na daniach z príjmov vyše 170 miliónov eur, čo je viac ako všetky firmy z celého slovenského priemyslu. A pre zaujímavosť, 50-krát viac, ako odviedli všetky výrobné podniky z automobilového priemyslu," uvádza štúdia v réžii ITAS. Od vzniku ALISON sme členmi profesijného združenia ITAS. A teraz som právom na to hrdý. pokračovanie »
Andrej Žucha, generálny riaditeľ
 
Fortinet na vrchole magického kvadrantu
 
V aktuálnom Gartner Magic Quadrante figuruje firma Fortinet na pozícii trhového lídra v oblasti Unified Threat Managementu (UTM), čiže jednotnej ochrany siete. Spoločnosť IDC definuje bezpečnostné zariadenia UTM ako produkty, ktoré poskytujú funkcie sieťovej bezpečnostnej brány, detekcie sieťových prienikov a antivírusu. Gartner vychádza z analýzy aplikácií systému FortiGate, na ktorom oceňuje komplexnosť vízie a schopnosť reagovať na bezpečnostné hrozby.
celý článok »
 

Vyše 85 percent distribučných spoločností považuje úspory prevádzkových nákladov a vyššiu produktivitu, ktoré technológie Unified Communications (UC) prinášajú, za významný prínos
pre ich zákazníkov.
Distribučné firmy objavujú čaro skratky Začali si to uvedomovať potom, ako ich odberatelia začali pripravovať, testovať alebo zavádzať riešenia UC.
celý článok »
  Cloud Computing je podľa zasvätených budúcnosťou informačných technológií. Niet divu, že tejto téme, ktorá v poslednej dobe vzbudzuje toľko záujmu a otázok, sme venovali aj našu poslednú ALISON Akadémiu. Teší nás, že viac ako pätinu z tých, čo medzi nás prišli, sme podnietili k tomu, aby začali uvažovať o využívaní aplikácií a služieb v "oblakoch".

Budúcnosť je v oblakoch »

●  RIEŠENIA
●  PRODUKTY
●  REFERENCIE
●  O ALISON SLOVAKIA
www.alison-group.sk
www.alison-akademia.sk
www.mobilny-policajt.sk