Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia

Julian má pre nás nové úlohy
 
WikiLeaks je jedným slovom označenie globálneho javu, o ktorom všetci hovorili, ale nikto to nebral vážne. Na prelome tohto desaťročia sa všetky proroctvá a trendy stali faktom. Že je všetko na internete, že únik údajov môže zničiť ich správcov, že aj súdy sú bezmocné proti internetovej komunite a že sociálne siete sa stanú dôveryhodným zdrojom pre spravodajstvá a rozhodnutia vládneho kabinetu. pokračovanie »
Andrej Žucha, generálny riaditeľ


Hewlett-Packard
kúpil ArcSight

Najväčší výrobca osobných počítačov na svete Hewlett-Packard získal bezpečnostnú firmu ArcSight. O ArcSight malo záujem niekoľko veľkých technologických spoločností.
celý článok »

Prichádza koniec
analógového televízneho vysielania
 
Niektorí sme už "digitalizovali" svoje prijímače, iní vyčkávajú a čakajú do konca, kým nevypnú ich analógový vysielač. DVB-T je dnes synonymom novej éry pri nákupe spotrebnej elektroniky, nového spôsobu príjmu televízneho signálu, nového biznisu. Digitálny televízny signál prináša lepší obraz, nové služby. Nie je to však jediná oblasť kde niečo končí a niečo začína. Telefónia sa mení na digitálnu.
celý článok »

Microsoft v závere roka predstavil nové komunikačné riešenie Lync 2010. ALISON Slovakia ako GOLD partner Microsoftu mal riešenie pre svoje interné potreby nasadené už dva týždne pred oficiálnym uvedením.Využívame Microsoft Lync 2010 Ako sme spokojní?
IP telefóny
pre Microsoft Lync Server


Súčasne s ohlásením nového riešenia rozšírila spoločnosť Aastra rodinu svojich IP telefónov o dva nové modely určené pre túto platformu. celý článok »

●  RIEŠENIA
●  PRODUKTY
●  REFERENCIE
●  O ALISON SLOVAKIA
www.alison-group.sk
www.alison-akademia.sk
www.mobilny-policajt.sk