Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia
06/2010

Editoriál

Sedem výhod práce v lete

Editoriály, maily a média hýria želaniami a informáciami o dovolen- kovej sezóne. Rozmýšľam o povinnosti naplniť sezónne očakávania alebo hľadať iný pohľad na svet. Zo všetkých možných mám sedem hlavných dôvodov, prečo je najlepšie pracovať v lete.

celý článok »

Andrej Žucha, generálny riaditeľ

Novinky

ALISON uzavrel partnerstvo s Fortinetom

ALISON Slovakia nadviazal spoluprácu so spoločnosťou Fortinet. Umožní mu to rozšíriť portfólio svojich bezpečnostných riešení pre IP siete o moderné firewally s vysokou priepustnosťou.

celý článok »

Odborné články

Banky potrebujú mať bezpečnosť pevne v rukách

Počet prípadov zneužitia osobných údajov a kybernetických útokov narástol vlani medziročne na celom svete o 57 percent, tvrdí výročná správa o bezpečnosti od spoločnosti Cisco. Kybernetické hrozby sa stali nedeliteľnou súčasťou života organizácií a nočnou morou pre informatikov aj top manažérov. Dvojnásobne to platí v bankách, pre ktoré sú dáta o zákazníkoch jedným z najcennejších aktív.
celý článok »


Mini-Link CN 500

ALISON Slovakia má za sebou viac ako desiatku rokov skúseností s výstavbou rádio-réleových (mikrovlnných ) spojov, najmä s použitím technológie MINI-LINK od švédskeho výrobcu Ericsson. Mini-Link CN 500 je novým prírastkom do širokej rodiny zariadení Mini-Link. Mini-Link CN 500 je rozmerovo nenáročné a cenovo prístupné zariadenia pre realizáciu mikrovlnného spoja, kde pri vývoji bol kladený dôraz na jednoduchosť.
celý článok »

© 2009 Alison All rights reserved.   www.alison-group.sk