Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia
05/2010

Editoriál

Ak má byť editoriál dobrý a mesačník kvalitný, mal by som písať aktuálne. Každý o tom hovorí, ale všetci v biznise len tak opatrne a potichu – idú voľby. A prečo by sme sa ich mali obávať? Od čias, keď som prišiel do IT biznisu, sú to moje štvrté voľby. A všetky s adekvátnym nasadením a volebným folklórom, ktorý je typický pre túto krajinu – čierno-biele videnie.

celý článok »

Andrej Žucha, generálny riaditeľ

Novinky

ALISON potvrdil certifikát ISO 9001:2008

ALISON Slovakia úspešne absolvoval dozorný audit systému manažérstva kvality podľa medzinárodnej normy ISO 9001:2008. Previerky sa uskutočnili 22. apríla.

celý článok »

Odborné články

Bez obáv o bezpečnosť

Vzdialený prístup k aplikáciam a komponentom IT. Je to bezpečné? Máte prehľad o tom, čo sa počas vášho prihlasovania deje? Môže vaše údaje čítať aj niekto iný? Tieto a mnohé ďalšie obavy z využívania hostovaných (vzdialených) technológií dokážu zmierniť riešenia na monitorovanie bezpečnosti od spoločnosti ArcSight.
celý článok »


Unified Communications: radšej postupne ako naraz

Na globálnych trhoch sa Unified Communications považujú za overené riešenia. Sú to unikátne technológie, ktoré umožňujú vytvárať široké spektrum nástrojov na zefektívnenie telekomunikačnej infraštruktúry a interných podnikových procesov.celý článok »

© 2009 Alison All rights reserved.   www.alison-group.sk