Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia
04/2010

Editoriál

Sopka? Príjemná dejepisná relikvia, alebo dramatický filmový prvok. Možno ešte tak keď idete okolo Neapola a zastavíte sa v Pompejach. Tento mesiac nám všetkým sopka ukázala, aký je svet zraniteľný. Ale zároveň sme znovuobjavili vlaky, lode, a prijali riešenia, ktoré predpovedali vizionári.
celý článok »


Andrej Žucha, generálny riaditeľ

Novinky

Aastra rozšírila spoluprácu s HP ProCurve ONE

Spoločnosť Aastra posilnila svoje postavenie v rámci aliancie HP ProCurve ONE, keď dva z jej produktov získali certifikáciu pre HP ProCurve Services zl modul. Vďaka tomu môže ponúkať prvotriedne integrované riešenia pre IP Unified Communications.

celý článok »


ALISON podporil úspešných paralympionikov

ALISON Slovakia sponzoroval úspešný tím našich paralympionikov, ktorý priviezol z kanadského Vancouveru jedenásť medailí, z toho šesť z najcennejšieho kovu. Po úspešnej vlaňajšej spolupráci bola spoločnosť ALISON Slovakia aj v olympijskom roku jedným z hlavných partnerov Slovenského paralympijského tímu a Slovenského paralympijského výboru.
celý článok »

Odborné články

Nová verzia MX-ONE prináša vyššiu flexibilitu a škálovateľnosť

Aastra predstavila novú, vysoko inovovanú verziu manažérskeho systému pre správu hovorov MX-ONE pre stredné a veľké podniky. Keďže v súčasnosti je hlavnou prioritou výkonných manažérov firiem znižovanie nákladov a rast efektivity práce, MX-ONE sa vo svojej štvrtej verzii sústreďuje najmä na zníženie celkových nákladov na vlatníctvo a navyše prichádza s kompletným balíkom riešení Unified Communications (UC) pre zvýšenie produktivity na pracovisku.
celý článok »


Unified Communications sú odpoveďou na požiadavky biznisu

Rastúca mobilita pracovníkov, zvyšujúci sa počet komunikačných kanálov, práca z domu a tlak na znižovanie nákladov nútia podniky meniť komunikačnú infraštruktúru. K slovu prichádzajú Unified Communications, ktoré dnes už predstavujú overenú komunikačnú platformu. Je to unikátna, otvorená technológia umožňujúca vytvárať široké spektrum riešení, ktoré zefektívňujú podnikové komunikácie a interné procesy.
celý článok »

© 2009 Alison All rights reserved.   www.alison-group.sk