Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia
03/2010

Editoriál

Marec – mesiac čítania

Niektorí ľudia radi čítajú noviny a časopisy, iní knihy - či už papiero- vé, alebo elektronické formáty. A ja okrem románov a poviedok rád čítam excelové tabuľky. Proste okrem čísel tam vidím život, udalosti a budúcnosť.
celý článok »


Andrej Žucha, generálny riaditeľ

Novinky

SIP telefóny Aastra a Asterisk Open Source PBX vytvorili silný tím

Spoločnosť Aastra uviedla súbor XML aplikácií s otvoreným zdrojovým kódom, ktoré sú kompatibilné so všetkými systémami na báze Asterisk a Free PBX. Globálny dodávateľ podnikových komunikačných riešení tak chce zákazníkom poskytnúť používateľsky prívetivejšie programovanie telefónneho systému a terminálov.
celý článok »

Odborné články

Nové modely podnikových SIP telefónov rady 67xi

Spoločnosť Aastra rozšírila ponuku desktopových bezdrôtových telefónov pracujúcich s protokolom SIP o dva nové modely. Terminály 6730i a 6731i sa vyznačujú širokou paletou funkcií a výkonom, ktorý je obvykle dostupný až pri telefónoch vyšších cenových úrovní.
celý článok »


F. Boone: Unified Communications vyžadujú novú expertízu

Dopyt po riešeniach Unified Communications stále rastie. Firmy sa dnes nerozhodujú podľa celkových nákladov na zaobstaranie technológií, ale čoraz viac na základe toho, ako tieto technológie optimalizujú a zlepšujú podnikové procesy. Unified Communications predstavujú súbor nástrojov, ktorý spĺňa kľúčové obchodné požiadavky zákazníkov. Tvrdí to riaditeľ spoločnosti Aastra pre strednú a východnú Európu Frederic Boone.
celý článok »

© 2009 Alison All rights reserved.   www.alison-group.sk