Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia
01/2010

Editoriál

Čo má IT spoločné so životom.

Rok 2010 sa začal čudne. Napadlo toľko snehu, že prestala premávať železničná doprava v Poľsku, lietadlá z Londýna nelietali kvôli počasiu, dodávka nórskeho plynu sa zastavila a aj ryby v Karibiku zamrzli. Spojené štáty otvorili opäť otázku bezpečnosti leteckej dopravy a nevyhnutných masívnych investícií. Svetoví ekonomickí analytici po roku boja s bulvárnymi médiami unavene priznali, že „bude horšie“. A potom prišlo 30 sekúnd zemetrasenia, kde sa zrútilo celé Haiti. Svetu pripadla úloha postarať sa o desať miliónov bezmocných ľudí. celý článok »

Andrej Žucha, generálny riaditeľ

Novinky

ALISON v spoločnosti Shining Stars

ALISON Slovakia sa s projektom Slovenskej pošty dostane na stránky prestížnej zbierky Shining Stars, ktorú tvoria najúspešnejšie referencie spoločnosti Aastra z posledných rokov. Shining Stars je súbor výnimočných projektov postavených na riešeniach a produktoch Aastra. Obsahuje prípadové štúdie podnikov všetkých veľkostí z rôznych priemyselných odvetví, ktoré významným spôsobom zlepšili ich komunikačné prostredie.
celý článok »

Odborné články

Štvrtá generácia Mini-Link TN prináša nové funkcie

Ericsson sprístupnil novú verziu mikrovlnných rádioréleových spojov Mini-Link TN R4, ktorá už podporuje prenosy v rámci natívnej eternetovej prevádzky. Tá sa čoraz častejšie využíva v oblastiach, kde doteraz prevládala PDH či SDH prenosová hierarchia. Mini-Link TN je vhodným riešením pri prechode z TDM na IP prevádzku, pretože je schopný zabezpečiť oba typy prevádzky súčasne.
celý článok »


Kontaktné centrum pre "kvalifikovaných agentov"

Spoločnosť Aastra Technologies v decembri predstavila novú generáciu multimediálneho kontaktného centra pre firmy všetkých veľkostí Solidus eCare 7.0. Okrem iného prináša používateľsky nenáročného klienta postaveného na technológii Unified Communications či odľahčenú alternatívu Solidus eCare Lite pre zákazníkov s nižšími nárokmi na kontaktné centrá.
celý článok »

© 2009 Alison All rights reserved.   www.alison-group.sk