Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia
05/2009

Editoriál

Máme skvelé čísla a rastieme

Svetové odborné média kvitovali s obdivom hospodárske výsledky Aastra Technologies. V prvom štvrťroku 2009 vzrástol čistý zisk spoločnosti na 14,1 milióna CAD, čo predstavuje niekoľko desiatok po sebe rastúcich kvartálov. A dokonca vďaka akvizícii portfólia Ericsson Enterprise výnosy spoločnosti vzrástli výrazne vo všetkých regiónoch. celý článok »

Peter Friedsam, obchodný riaditeľ Aastra Technologies pre Slovensko a Českú republiku

Novinky

ALISON dostal cenu Prix E+R+P 2009

ALISON Slovakia dosiahol na medzinárodnom veľtrhu policajnej, zabezpečovacej, požiarnej a záchranárskej techniky E+R+P 2009 veľký úspech. Za riešenie Mobilný policajt získal cenu Prix E+R+P 2009 v kategórii ochrana a civilná bezpečnosť. celý článok »


Tretej ALISON Akadémii bude dominovať SIP

V poradí už tretia ALISON akadémia sa bude venovať možnostiam využitia Session Initiation Protocolu (SIP) v telekomunikačných systémoch a virtualizácii IT prostredia. Uskutoční sa na tradičnom mieste v bratislavskom Clube Penati 5. júna. celý článok »


ALISON podporuje paralympionikov

V roku 2009 máme oprávnenie používať označenie Partner Slovenského paralympijského výboru a Partner Slovenského paralympijskeho tímu. celý článok »

Odborné články

Mobilný policajt

Riešenie Mobilný policajt je komplexný informačný systém pre riadenie výkonných jednotiek. Policajti v teréne môžu pomocou tohto systému plnohodnotne komunikovať s operačným strediskom, pričom majú k dispozícii viaceré komunikačné kanály – hlas, dáta aj video. celý článok »

© 2009 Alison All rights reserved.   www.alison-group.sk