Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia
04/2009

Editoriál

Žime život hodný roku 2009

Nie každý si je vedomý toho, že od februára sú policajti oprávnení zadržať vám vodičský preukaz, ak nedokážete na mieste uhradiť pokutu za priestupok. Popri zvýšených sadzbách je to reálna hrozba. S touto zmenou súvisí aj avizované vybavenie policajných áut platobným terminálom. celý článok »

Andrej Žucha, generálny riaditeľ

Novinky

Pozvánka na ALISON AKADÉMIU

Pozývame Vás na druhý ročník ALISON AKADÉMIE – SIP: unifikácia telekomunikačného prostredia, Virtualizácia IT prostredia, ktorá sa uskutoční 5.6.2009. celý článok »


Pozvánka na veľtrh E+R+P

Pozývame Vás na 5. ročník medzinárodného veľtrhu policajnej, zabezpečovacej, hasičskej a záchranárskej techniky, ktorý sa uskutoční v dňoch 19.–21. mája 2009. ALISON Slovakia predstaví komplexný informačný systém pre riadenie výkonných jednotiek v teréne - novinku "Mobilný policajt". celý článok »


ALISON partnerom Microsoftu pre jednotnú komunikáciu

ALISON Slovakia sa stal certifikovaným Voice-Ready partnerom pre Microsoft Unified Communications. Partnerstvo s najväčšou softvérovou spoločnosťou sveta umožní ALISON-u rozšíriť ponuku o riešenia, ktoré zákazníkom sprístupnia nové možnosti komunikácie. celý článok »


Úspešný dozorný audit systému manažérstva kvality

Spoločnosť ALISON Slovakia úspešne absolvovala dozorný audit systému manažérstva kvality podľa STN EN 9001:2000. Audit vykonaný spoločnosťou Bureau Veritas Certification Slovakia s.r.o. oprávňuje ALISON používať logo spoločnosti aj počas nasledujúceho roka. celý článok »

Odborné články

Policajti v teréne už môžu mať on-line prístup k centrálnym databázam

Už aj slovenské hliadkové policajné vozidlá môžu používať hi-tech komunikačné technológie, ako ich poznáme z amerických kriminálok. Riešenie Mobilný policajt urobí z bežného auta profesionálne hliadkové auto alebo jednotku rýchleho nasadenia. celý článok »

© 2009 Alison All rights reserved.   www.alison-group.sk