Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia
03/2009

Editoriál

Vzdelanejší a informovanejší sa budú mať lepšie, aj v čase recesie.

Svetové ekonomické fórum (WEF) vydalo ďalšiu zo svojich výročných správ: Globálnu porovnávaciu štúdiu o tom, ako krajiny využívajú informačné technológie. Slovensko sa umiestnilo na 43. mieste zo 134 krajín. Prislúcha nám rovnaká pozícia ako minulý rok, polepšili si Česi, výrazne v rebríčku poskočila Čína, lídrami ostávajú škandinávske krajiny. celý článok »

Pavol Róža, prezident spoločnosti

Novinky

Príjmy ALISON-u zo servisných zmlúv vzrástli o tretinu

Spoločnosti ALISON Slovakia sa v minulom roku podarilo zvýšiť príjmy zo servisných zmlúv o 32 percent. K nárastu prispeli nové zmluvy i rozšírenie rozsahu služieb. celý článok »


ALISON autorizovaným predajcom produktov CA

ALISON Slovakia uzatvoril partnerskú zmluvu so spoločnosťou CA CZ, na základe ktorej sa stal autorizovaným predajcom produktov CA pre Slovensko. celý článok »


ALISON nadviazal spoluprácu s divíziou Security spoločnosti SAAB

Spoločnosť ALISON Slovakia bude na Slovensku ponúkať produkty, služby a riešenia firmy Saab pre bezpečnosť v civilnom sektore. celý článok »


ALISON Slovakia bude prezentovať na veľtrhu E+R+P

ALISON Slovakia predstaví na medzinárodnom veľtrhu policajnej, zabezpečovacej, hasičskej a záchranárskej techniky E+R+P svoje bezpečnostné riešenie "Mobilný policajt". celý článok »


Odborné články

Bezpečné uchovávanie dát na USB nosiči

Potrebujete bezpečne ukladať a prenášať dáta na USB nosičoch? Vyskúšajte riešenie Alison Portable Security Device (A-PSD). Ide o integrované riešenie pre bezpečné ukladanie dát na univerzálnom USB nosiči, ktoré podporuje hardvérové šifrovanie a autentifikáciu pomocou odtlačku prsta a hesla. Možno na ňom uchovávať aj certifikáty elektronického podpisu. celý článok »


Nová verzia MS Office Communications Server 2007

Spoločnosť Microsoft sprístupnila 3. februára novú verziu komunikačného riešenia Microsoft Office Communications Server 2007 s označením Release 2. Nové vydanie prináša zvýšenú produktivitu, lepšie možnosti spolupráce a ďalšiu úsporu nákladov. ALISON Slovakia zaradil riešenie Microsoft Office Communications Server 2007 R2 do svojho ponukového portfólia. celý článok »

© 2009 Alison All rights reserved.   www.alison-group.sk