Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia
09/2008

Editoriál

Blíži sa ďalšia ALISON Akadémia. Vďaka vašim pozitívnym ohlasom.

Sme radi, že vás môžeme pozvať na druhú ALISON akadémiu, ktorej tému sme prispôsobili aktuálnej situácii a požiadavkám zo strany vás, našich zákazníkov. Moderné multimediálne kontaktné centrá sú odrazom toho, čo ľudia a zákazníci vždy prirodzene chceli, a čo dnes konečne moderné riešenia dokážu poskytnúť. celý článok »

Novinky

ALISON Akadémia - KONTAKTNÉ CENTRÁ

Na základe úspechu ALISON Akadémie organizovanej v máji sme pre Vás pripravili druhú ALISON Akadémiu, ktorá sa bude konať 16.10. v Penati Clube na Agátovej ulici v Bratislave. Ak sa chcete na podujatie registrovať, kliknite sem.

Bližšie informácie si môžete vyžiadať na t.č. +420 2 59 499 499 alebo na adrese akademia@alison-group.sk


ALISON Cup preveril našu športovú zdatnosť

Nielen prácou je človek živý. Týmto pravidlom sa riadime aj v našej spoločnosti. Preto sme 6. septembra vymenili obleky za športové úbory a stretli sa v areáli Hotela Senec na športovo-zábavnom firemnom dni ALISON Cup. celý článok »Odborné články

Nová generácia bezdrôtových telefónov DT690 a DT390

Aastra Telecom predstavila dva nové pobočkové bezdrôtové telefóny DT690 a DT390 so širokou paletou príslušenstva a doplnkov. Spoločnosť tak pokračuje v stratégii vyvíjania spoľahlivých a na budúcnosť orientovaných DECT riešení. celý článok »

Flexibilná a spoľahlivá bázová stanica Aastra SIP DECT

Aastra SIP DECT slúži na prenos hlasu , textových správ a alarmov medzi bezdrôtovými Aastra DECT súpravami a Aastra IP-PBX pobočkami v korporátnych LAN sieťach. celý článok »


Dialog 5446 IP Premium boduje jednoduchosťou používania

Telefónny prístroj Dialog 5446 IP Premium predstavuje ďalší krok vo vývoji IP terminálu zameraného na aplikácie s moderným a používateľsky prívetivým rozhraním. celý článok »

Voľné pracovné pozície

Alison si bol vždy vedomý skutočnosti, že najväčšou hodnotou spoločnosti sú jeho zamestnanci. V súčasnosti hľadá aktívnych a dynamických ľudí na obsadenie týchto pozícií:

© 2008 Alison All rights reserved.   www.alison-group.sk