Elektronický časopis spoločnosti ALISON Slovakia
04/2008

Editoriál

Myslíte, že nás v roku 2008 po desaťročí turbulencií
v IT biznise nič neprekvapí?

Fúzie, akvizície a diverzifikácie budú pokračovať. Alebo sa iba inak nazvú. Všetky tieto procesy majú jediný cieľ – definovať v predstihu ten najlepší ziskový biznis, efektívny pre klienta, príťažlivý pre používateľov a prospešný akcionárom.

Ericsson po rokoch váhania definoval svoj core business nielen slovne, ale aj činmi. Rozhodol sa sústrediť na operátorov a servis providerov a divíziu PBX predáva ambicióznej spoločnosti Aastra Technologies. Ericsson vystupuje zo segmentu enterprise, aby uvoľnil vo svete miesto najambicióznejšiemu zoskupeniu v tomto segmente, aké v súčasnosti existuje. celý článok »

Novinky

Autorizačný certifikát oprávňuje ALISON distribuovať na slovenskom trhu špecializované technológie Siltecu.

Siltec sa orientuje na bezpečnostné elektronické zariadenia a elektrické systémy v oblasti obranného priemyslu, verejného sektora i komerčnej sféry. celý článok »


ALISON Slovakia získal certifikát Gold Partner Ericsson.

Po vlaňajšej úspešnej obhajobe certifikátu Ericsson Enterprise Advanced Partner ide o ďalšie významné osvedčenie, ktoré švédsky telekomunikačný koncern priznal spoločnosti ALISON. celý článok »


ALISON Slovakia sa stal certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft.

Je to reakcia na spoločnú iniciatívu švédskeho koncernu Ericsson a Microsoftu v oblasti riešení pre Unified Communication. Obe spoločnosti budú spolupracovať na vývoji novej koncepcie firemných informačno-komunikačných systémov (IKS). celý článok »

Odborné články

SAS - systém pre administráciu a synchronizáciu pobočkových parametrov.

Nové požiadavky klientov, postupy v organizačných procesoch a napredovanie technologického vývoja komunikačných systémov sa priebežne premietajú aj do kontinuálneho vývoja produktov na správu systémov a ich integráciu s okolitými informačnými systémami. celý článok »

© 2008 Alison All rights reserved.   www.alison-group.sk